portaal tijdschriften

natuurtijdschriften.nl

40 items gevonden

Odonatologica in documenttekst  [verwijder]

Odonatologica in tijdschrift [verwijder]

1989 in jaar [verwijder]

Sorteer op:  
Tijdschrift
Odonatologica [verwijder]
Auteur
Abisgold, J. (1)
Aguesse, P. (1)
Alcock, J. (1)
Andoh, T. (1)
Asahina, S. (1)
Baker, R.L. (1)
Banks, M.J. (1)
Ben Azzouz, B. (1)
Carfì, S. (1)
Carvalho, A.L. (1)
Chowdhury, S.H. (2)
Corbet, Philip S. (4)
Cordero, A. (1)
Desforges, J. (1)
Dhondt, A.A. (1)
Donnelly, T.W. (1)
Dunkle, S.W. (1)
D’Andrea, M. (1)
Erickson, C.J. (1)
Forbes, M.R.L. (1)
Guemmouh, R. (1)
Harvey, I.F. (3)
Hämäläinen, M. (1)
Inoue, K. (1)
Kemp, R.G. (1)
Lagacé, D. (1)
Marmels, J. De (1)
May, M.L. (1)
Meskin, I. (1)
Michiels, N.K. (2)
Miller, A.K. (1)
Miller, P.L. (2)
Morris, F. (1)
Novelo-Gutiérrez, R. (2)
Peña-Olmedo, J. (1)
Pilon, J.-G. (2)
Pilon, L. (1)
Rehfeldt, G.E. (1)
Reid, M.E. (1)
Rüppell, G. (1)
Samways, M.J. (1)
Thompson, D.J. (2)
Uéda, T. (1)
Westfall Jr., M.J. (1)
Łabedzki, A. (1)
Trefwoord
Jaar
1989 [verwijder]
Nummer
1 (12)
2 (9)
3 (10)
4 (9)
8 cover

Odonatological Abstracts

onbekend in: Odonatologica, vol 18 (1989) nr. 4 p. 397-420

10 cover

Odonatological Abstracts

onbekend in: Odonatologica, vol 18 (1989) nr. 2 p. 219-236

Pagina: 1 2 3 4  Volgende