portaal tijdschriften

natuurtijdschriften.nl

40 items gevonden

Odonatologica in documenttekst  [verwijder]

Odonatologica in tijdschrift [verwijder]

1997 in jaar [verwijder]

Sorteer op:  
Tijdschrift
Odonatologica [verwijder]
Auteur
Andrew, R.J. (1)
Aoki, T. (1)
Atamuradov, K.I. (1)
Befeld, S. (1)
Carchini, G. (1)
Clausnitzer, V. (1)
Cordero, A. (1)
Costa, J.M. (1)
Daigle, J.J. (1)
Domenico, M. Di (1)
Dumont, H.J. (2)
Forbes, M. (1)
Garrison, R.W. (1)
Grabow, K. (1)
Han, F.-y. (1)
Heidari, H. (1)
Henrotay, M. (1)
Higashi, K. (1)
Hilfert, D. (1)
Hämäläinen, M. (2)
Jarzembowski, E.A. (1)
Katzur, K. (1)
Kröger, C. (1)
Lepkojus, S. (1)
Leung, B. (1)
Marmels, J. De (1)
Martens, A. (2)
May, M.L. (1)
Moore, N.W. (1)
Müller, R.A. (1)
Nel, A. (1)
Nomakuchi, S. (1)
Plachter, H. (1)
Plaistow, S.J. (1)
Ramírez, A. (1)
Reich, M. (1)
Rolff, J. (2)
Samways, M.J. (1)
Santolamazza Carbone, S. (1)
Santos, T.C. (1)
Schalk, G. (1)
Schutte, G. (1)
Schütte, C. (1)
Siva-Jothy, M.T. (1)
Sternberg, K. (1)
Taguchi, M. (1)
Tembhare, D.B. (1)
Thompson, D.J. (1)
Utzeri, C. (1)
Wakeling, J.M. (1)
Watanabe, M. (1)
Whiteley, G. (1)
Wilson, K.D.P. (3)
Trefwoord
Jaar
1997 [verwijder]
Nummer
1 (11)
2 (10)
3 (6)
4 (13)
1 cover

Peter Lamont Miller

N.W. Moore in: Odonatologica, vol 26 (1997) nr. 4 p. 377-383

9 cover

Odonate ejaculate structure and mating systems

M.T. Siva-Jothy in: Odonatologica, vol 26 (1997) nr. 4 p. 415-437

Pagina: 1 2 3 4  Volgende