1935
Beknopt verslag van de excursie van de Ned. Malacologische Vereniging naar de eemterreinen te Amsterdam op zondag 17 april 1955
Publication
Publication
Correspondentieblad NMV , Volume 59 - Issue 1 p. 561- 562
De opkomst was zeer goed: er waren ongeveer 25 leden en een aantal gasten aanwezig. Ook het weer werkte uitstekend mee, het was droog en zonnig met niet al te veel wind. Voor de excursie was een terrein uitgekozen, dat volgens mijn onderzoek zuiver Eem bevatte en dat bovendien nog niet door de leden van de Amsterdamse Malacologische Werkgroep bezocht was. Na enige aanwijzigingen ging ieder aan de gang met zeven, enz.
Additional Metadata | |
---|---|
Correspondentieblad NMV | |
CC BY-NC 4.0 NL ("Naamsvermelding-NietCommercieel") | |
Organisation | Nederlandse Malacologische Vereniging |
G. Spaink. (1935). Beknopt verslag van de excursie van de Ned. Malacologische Vereniging naar de eemterreinen te Amsterdam op zondag 17 april 1955. Correspondentieblad NMV, 59(1), 561–562.
|